Náš tým

Vedení klubu

Předsedkyně

Nguyen Thu Giang

Eva pochází z Prahy, kde vystudovala Akademické gymnázium hl. města Prahy a na VŠE, program Účetnictví a finanční řízení podniku ji přivedl zájem o audit a afinita k číslům. Do klubu se přidala protože ji baví organizovat zajímavé projekty a poznávání nových lidí. Ve svém volném čase ráda kouká na seriály, čte a tráví čas s kamarády.

Místopředseda
pro PR

Jan Borovička

Honza se narodil ve Zlíně, kde také vystudoval osmileté gymnázium na Lesní čtvrti. Tam poprvé okusil ekonomii a účetnictví během hodin volitelného semináře, zajímal se také o právo a jazyky. Dvakrát se účastnil mezinárodní konference projektu Global Classroom (Austrálie, Jihoafrická republika). Na FFÚ studuje Účetnictví a finanční řízení podniku. Věnuje se také aktivitám na fakultě a onboardingu prváků do studia. Ve chvíli volna rád posedí u dobré kávy nebo zajde fotit. Jeho motto je „Každý problém má vždycky aspoň jedno řešení“.

Místopředseda
pro vzdělávací akce

Michal Proksch

Michal pochází z jižních Čech, odkud přišel do Prahy z gymnázia. Na VŠE objevil svou lásku k ekonomii a financím, tyto předměty upoutaly jeho pozornost a věnuje jim i mimoškolní čas. Do klubu se přidal především proto, že ho baví organizovat zajímavé akce a být součástí studentského dění. Mimo školu rád sportuje, hraje především fotbal, který i rád sleduje v televizi.

Současní členové

Alena Kašparová

Alena je studentka magisterského programu Účetnictví a finanční řízení podniku. Pochází ze Srbské Kamenice, malebné obce v Českém Švýcarsku. Absolvovala gymnázium v Děčíně a bakalářský titul získala v programu Finance. Ve svém volném čase ráda relaxuje v přírodě, baví se s kamarádkami u drinku nebo se věnuje sportu. Jednou z jejích slabostí je kvalitní káva, kterou si ráda dopřeje jako odměnu za dobře odvedenou práci nebo jako povzbuzení pro další studium.

Jáchym Klimeš

Jáchym pochází z Písku, kde také absolvoval víceleté gymnázium. Následně během bakalářského studia programu Arts management na VŠE ho zaujala oblast účetnictví a daní, které se rozhodl věnovat v navazujícím studiu. Aktuálně studuje program Účetnictví a finanční řízení podniku, též na VŠE. Ve volném čase se rád toulá Prahou, leze na stěně nebo tráví čas s přáteli u piva.

Karolína Šimůnková

Karolína pochází z Prahy. Účetnictví ji zaujalo během studia Obchodní akademie, a proto se vydala tímto směrem dále. Mezi její koníčky patří míčové hry, procházky přírodou, kulturní akce či posezení s přáteli nad sklenkou (či lahví) dobrého vína. Ačkoliv žije v hlavním městě, nejraději ze všeho utíká před každodenním moderním shonem relaxovat do nedaleké přírody.

Pavel Benedek

Pavel prišiel na VŠE až z ďalekých Košíc zo Slovenska. Tam vyštudoval 4ročné gymnázium v triede zameranej na matematiku. Keďže mal k číslam už od mladého veku veľmi blízko a matematika nebola to pravé orechové, ekonomka bola jasná voľba. Počas bakalárskeho štúdia financií natrafil na audit, ktorý ho presvedčil počas magistra pokračovať v účtovníctve a daniach. Členom klubu sa rozhodol stať, pretože ho napĺňa podieľať sa na zaujímavých akciách a poznávať nových ľudí.

Erik Nikerle

Erik se narodil se v Poprade na Slovensku, kde zůstal až do odchodu do Prahy na VŠE. V Poprade absolvoval čtyřleté gymnázium, během kterého stihnul jet na rok do Ameriky, kde odmaturoval a za rok odmaturoval také na Slovensku. Ohledně vysoké školy měl jasno, protože účetnictví a celkově ekonomii má v rodině. Proto teď studuje navazující magisterský program Finanční inženýrství na FFÚ VŠE a rychle se v tomto oboru našel. Má rád sport všeho druhu, ale hlavně lyžování.

Michael Novák

Michael pochází z Prahy 7 nedaleko Sparty. Studoval na Gymnáziu Jiřího-Gutha Jarkovského na Praze 1, kde se také po osmilétém studiu a mnohém rozmýšlení mezi konzervatoří a VŠE rozhodl, že se bude dále věnovat ekonomii – pro něj úplně novému tématu. Na VŠE si vybral Fakultu financí a účetnictví a nastoupil na program Finance. Ve volných chvílích hraje na klavír a příležitostně skládá hudbu, chodí s přáteli ven, plave, nebo se stará o svou kočku Aditu.

Kryštof Vondruška

Kryštof pochází z jižních Čech. Před studiem na VŠE absolvoval 8 let na všeobecném gymnáziu, kde se ke konci studia více zaměřil na matematiku a angličtinu. Na FFÚ studuje program Účetnictví a finanční řízení podniku. Co se volnočasových aktivit týče, tak rád udělá víceméně cokoliv, co ho zvedne z gauče.

Nela Křivohlávková

Nelča je studentka účetnictví původem z Pardubického kraje, která miluje kombinaci sportu, kultury a dobré společnosti. Srdce jí bije pro hokej a s nadšením podporuje Dynamo Pardubice a Engineers Prague. Ve svém volném čase si užívá sklenku dobrého vína a ocení kvalitní konverzaci s přáteli. Její vášeň pro čas strávený s blízkými jí pomáhá relaxovat a nabrat energii pro studijní a pracovní dráhu.

Veronika Zikmundová

Veronika pochází z Prahy. V Praze také vystudovala obchodní akademii Dr. E. Beneše a již tam se u ní projevil zájem o účetnictví a jiné ekonomické předměty. V současnosti pracuje v oboru a studuje program Účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE. Ve volném čase ráda tráví čas s přáteli, maluje a nebrání se ani četbě nebo kulturním akcím.

Josef Pulkrab

Josef je z Prahy, kde absolvoval obchodní akademii. Původně navštěvoval gymnázium, ale kvůli svému zájmu o ekonomická studia se rozhodl přejít na obchodní akademii. Zde se dále specializoval na účetnictví, což nakonec vedlo k jeho studiu na VŠE v Praze. Momentálně studuje na 1. fakultě program Účetnictví a finanční řízení podniku. Ve volném čase se rád věnuje sportu a historii.

Eva Luu

Eva pochází z Domažlic. Cestu k účetnicví si našla již na střední škole, kdy si uvědomila, že by se mu chtěla věnovat i do budoucna. Volba VŠE pro ní byla jasná, stejně jako její účast v KPÚ. Na FFÚ studuje program Účetnictví a finanční řízení podniku. Ve volném čase ráda kouká na Netflix a chodí do fitka.

Jakub Vobořil

Jakub pochází z Mělníka. V Praze vystudoval ekonomické lyceum, kde objevil své nadšení pro účetnictví. Během studia se zúčastnil několika účetních soutěží. Další cesta na VŠE, konkrétně FFÚ, pro něj tedy byla jasnou volbou. Do budoucna by se chtěl vzdělávat i v oblasti zdanění. Ve volných chvílích rád tráví čas s přáteli, poslouchá hudbu a hraje počítačové hry. Na vše si s oblibou udělá tabulku.

Martin Lužný

Martin pochází z Prahy, oba jeho rodiče jsou ale z Moravy. Je to aktivní rozhodčí ledního hokeje a plave s ploutvemi. Po osmiletém gymnáziu na Praze 5 byla VŠE jasnou volbou. Studuje zde program Finance a v budoucnu by se chtěl uplatnit v bankovním sektoru. Do KPÚ se přidal zejména kvůli zájmu o dění ve škole a novým zkušenostem.

Karolína Valínová

Karolína pochází z Prahy. Ačkoliv pro ní studium ekonomie nebylo vždy první volbou, touha po poznání a pochopení světa kolem ji motivovala a nyní pilně studuje na bakalářském programu Finance. Ve volném čase nejraději tráví čas s přáteli, cestuje a utrácí peníze. Do klubu se přidala, protože je ráda v centru studentského dění a pro svou vášeň ke správě sociálních sítí.

Alumni

Filip Uhelak

Tomáš Brabec

Martin Dvořák

Iveta Plucarová

Petr Sedláček

Dominika Štěrbáková

Kristýna Hynková

Ilona Spěváková

Adéla Friedelová

Aneta Hanselová

Martina Zápotočná

Eva Tůmová

„center“>
Lucie FoglováIva DvořákováLukáš CimermanVeronika Buzková
Lucie FoglováIva DvořákováVeronika Buzková
Lucie NovákováJan TučekVladimír FormánekKlára Štefánková
Vladimir FormánekKlára Štefánková
Kristina SarukhanyanMartina DvořákováBarbora PastvováVeronika Repinská
Kristina Sarukhanyan Martina DvořákováBarbora PastvováVeronika Repinská
Adam ŽertLadislav OndráčekDominik StříbnýAleš Malinský
Adam Žert
Ludvík MiškaLenka HajšmanováMartin HusákGabriela Horáková
Ludvík MiškaLenka HajšmanováMartin HusákGabriela Horáková
Annamária RumanováBarbora SchererováJakub VenclíkMatyáš Neruda
Annamária RumanováBarbora SchererováJakub Venclík
Vít Malimánek