Termíny

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Náš team

Aktivní členové klubu

Martina Dvořáková

Martina se nadchla pro účetnictví už během studia na ekonomickém lyceu na Obchodní akademii Krupkovo náměstí Praha 6. Proto pro ni neexistovala žádná jiná možnost než pokračovat na VŠE, obor Účetnictví a finanční řízení podniku. Mezi její zájmy patří cestování a pěší turistika, i přesto, že se pokaždé ztratí. A když počasí jejím výletům nepřeje, tak ráda luští křížovky a griddlers.

Klára Štefánková

Klára Štefánková

Klára absolvovala osmileté gymnázium v Havlíčkově Brodě, po kterém se rozhodla studovat obor Účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE. S nápadem starších spolužáků o založení nového klubu ji oslovila kamarádka, neotálela a hned v druhém semestru stála u zrodu KPÚ. Nyní pokračuje v navazujícím magisterském studiu téhož zaměření. Kromě účetnictví jí baví cestování, sport a prosazuje zdravý životní styl.

Martin Husák

Martin Husák

Martin pochází z Mělníka, odkud se vydal do Prahy na obchodní akademii. Po jejím absolvování nepočítal s ničím jiným, než že si podá přihlášku na VŠE. Již na střední škole se hluboce nadchl pro účetnictví a tak měl při vybírání oboru jasnou volbu. Studium na škole si chtěl trochu více zpestřit a rozbourat zdejší anonymitu a tak se přidal do našeho klubu. Mimo jiné rád sportuje, občas si osvěží hraní na klavíru, ale také a to především rád cestuje.

Ludvík Miška

Ludvík Miška

Ludva absolvoval osmileté gymnázium v Havlíčkově Brodě, po kterém se rozhodl studovat obor Účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE, kde nyní studuje druhý ročník. O klubu přátel účetnictví se poprvé dozvěděl na seznamováku a hned se chtěl stát členem klubu. Má rád výlety, ať už pěšky, na kole a nebo autem. A mezi další záliby patří plavání a další sporty, čtení všeho druhu a procházky s fenkou Ebolou.

Barbora Pastvová

Barbora Pastvová

Barbora pochází z malé západoslovenské vesnice u Trnavy. Její cesta za účetnictvím začala opravdu brzy, a to již v osmém ročníku základní školy, kdy se rozhodla pro studium na pětileté bilingvní obchodní akademii, takže kolem účetnictví se motá od svých 15 let. Vysoká škola ekonomického zaměření tedy byla jasnou volbou a FFÚ na VŠE ještě jasnější. Momentálně je již na magistru na oboru Účetnictví a finanční řízení podniku a v podobné oblasti plánuje pokračovat i na magisterském studiu. Ve volném čase ráda rekreačně sportuje, je filmovým nadšencem a bez hudby se nepohne ani na krok.

Veronika Repiská

Veronika vystudovala čtyřleté všeobecné gymnázium v Trnavě na západě Slovenska. Poté díky její mamce-účetní se rozhodla přihlásit na obor Účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE, jelikož Praha byla vždycky její srdcová záležitost. Splnila si tím jeden z největších snů a další si plní ve volném čase, kdy cestuje tak často, jak jí to škola a práce dovolí. Kromě toho velmi ráda tancuje a plánuje se zapsat na kurzy latino-amerických tanců.

Kristina Sarukhanyan

Kristina Sarukhanyan

Kristina absolvovala šestileté česko-španělské gymnázium Budějovická v Praze a během studia v sobě kromě vášně pro španělský jazyk a kulturu objevila nadšení pro ekonomii a finance. Už od sekundy věděla, že VŠE bude ta jediná správná cesta. Dnes studuje obor Účetnictví a finanční řízení podniku. Ve volném čase (ne že by ho bylo moc) se věnuje svým kamarádům, prozkoumávání pražských kaváren a jídlu ve všech jeho formách a chutích.

Dominik Stříbný

Dominik pochází z okolí Opavy, kde mimo jiné dokončil své středoškolské studium na Slezském Gymnáziu. Důsledkem obliby cizích jazyků a matematiky bylo pozdější mezinárodní ekonomické zaměření jasnou volbou; stejně tak jako prestiž hlavního města. Ač však Vysoká škola ekonomická byla jasným favoritem, volba fakulty Financí a účetnictví namísto Mezinárodních vztahů nastala až v poslední možnou chvíli. Podobná situace nastala opět na konci druhého ročníku, kdy se z nenadání probudil vztah k Účetnictví a finančnímu řízení, a Dominik tak z původního oboru Bankovnictví mění zaměření právě na zmíněné účetnictví, kde mimo jiné skládá i státní bakalářskou zkoušku a pokračuje tak na tomto oboru i na magisterském stupni. Součástí změny studijního směru byl i vstup do Klubu přátel účetnictví, který tomuto už tak komplexnímu oboru ještě více rozšiřuje obzory. Mimo studijní povinnosti se Dominik rád věnuje práci, hudbě a fitness, ale především však své milované přítelkyni.

Kristýna Hynková

Kristýna absolvovala osmileté Gymnázium Olgy Havlové v Ostravě, tudíž jako gymplák se s účetnictvím poprvé setkala až na VŠE. Po počátečních rozpacích se s ním však rychle skamarádila a nakonec se rozhodla i pro vstup do klubu. V současnosti studuje obor Finance, na magisterském studiu jej však hodlá vyměnit za „účto“. Ve volném čase ráda čte, sportuje (ale zas to nepřehání :)) a výletuje.

Pavel Suska

Pavel složil maturitní zkoušku na Obchodní akademii v Jablonci nad Nisou, kde studoval obor Mezinárodní obchod. Bavilo ho účetnictví, ekonomika a jazyky, nejen proto se rozhodl jít na VŠE studovat Finance. O klubu se dozvěděl už na Dni otevřených dveří a spolu se zájmem o problematiku účetnictví se přidal do klubu. Mezi jeho záliby patří sport všeho druhu, čtení, cestování a přehled o aktuálním dění.

Ladislav Ondráček

Láďa vystudoval Obchodní akademii v Dušní ulici v Praze. Už ve druhém ročníku v něm vzbudilo velký zájem účetnictví a tento zájem rostl během celého studia, takže jedinou volbou bylo pro něj přihlásit se VŠE na obor účetnictví a finanční řízení podniku. Má rád sporty, především fotbal, prosluněné jarní dny a především posezení s přáteli u piva nebo u grilování.

Gabriela Horáková

Gabča pochází z malé obce u Příbrami, vystudovala Ekonomické lyceum v Berouně, kde se již ve druhém ročníku nadchla pro účetnictví, a tak se rozhodla této zálibě dále věnovat formou studia oboru Účetnictví a finanční podniku na VŠE. Kromě toho ráda čte, tráví čas s rodinou a přáteli, prochází se se svým pejskem Filípkem. Má velkou zálibu v jídle, a proto stále "ochutnává" nové věci. Tuto její lásku se snaží vykompenzovat sportem, především během.


Bývalí členové klubu

Filip Uhelak  Petr Sedláček   Adéla Friedelová  Tomáš Brabec
Filip Uhelak Petr Sedláček Adéla Friedelová Tomáš Brabec
Dominika Štěrbáková  Aneta Hanselová Martin Dvořák Petr Potočiar 
Dominika Štěrbáková Aneta Hanselová Martin Dvořák Petr Potočiar
 Martina Zápotočná  Iveta Plucarová Ilona Spěváková  Eva Tůmová
Martina Zápotočná Iveta Plucarová Ilona Spěváková Eva Tůmová
 Lucie Foglová Iva Dvořáková  Lukáš Cimerman Veronika Buzková 
Lucie Foglová Iva Dvořáková Veronika Buzková
 Lucie Nováková Jan Tuček  Vladimír Formánek  
Vladimir Formánek