Náš team

Současní členové

Jan Borovička
Jan Borovička
Honza se narodil ve Zlíně, kde také vystudoval osmileté gymnázium na Lesní čtvrti. Tam poprvé okusil ekonomii a účetnictví během hodin volitelného semináře, zajímal se také o právo a jazyky. Dvakrát se účastnil mezinárodní konference projektu Global Classroom (Austrálie, Jihoafrická republika). Na VŠE studuje na FFÚ, vybral si program Účetnictví a finanční řízení podniku. Na FFÚ také pracuje, je asistentem proděkana pro studium. Ve chvíli volna rád posedí u dobré kávy nebo zajde fotit. Rád cestuje a poslouchá hudbu. Jeho motto je „Každý problém má vždycky aspoň jedno řešení“.
Annamária Rumanová
Annamária Rumanová
Annamária pochází z malého města Piešťany na západě Slovenska. Studovala na Bilingválnom gymnáziu J. B. Magina ve Vrbovom. Jako „gymplačka“ se s účetníctvím střetla až při studiu VŠE na Fakultě financí a účetníctví. Už během studia na střední škole byla angažována v různých organizacích a plánuje se dále věnovat účetnictví, rozhodla se tedy vstoupit právě do našeho klubu. Ve volném čase ráda sportuje, cestuje, navštevuje muzea a různá zajímavá střetnutí.
Karolína Šimůnková
Karolína Šimůnková
Karolína pochází z Prahy. Účetnictví ji zaujalo během studia Obchodní akademie, a proto se vydala tímto směrem dále. Mezi její koníčky patří míčové hry, procházky přírodou, kulturní akce či posezení s přáteli nad sklenkou (či lahví) dobrého vína. Ačkoliv žije v hlavním městě, nejraději ze všeho utíká před každodenním moderním shonem relaxovat do nedaleké přírody.
Michal Proksch
Michal Proksch
Michal pochází z jižních Čech, odkud přišel do Prahy z gymnázia. Na VŠE objevil svou lásku k ekonomii a financím, tyto předměty upoutaly jeho pozornost a věnuje jim i mimoškolní čas. Do klubu se přidal především proto, že ho baví organizovat zajímavé akce a být součástí studentského dění. Mimo školu rád sportuje, hraje především fotbal, který i rád sleduje v televizi.
Erik Nikerle
Erik Nikerle
Erik se narodil se v Poprade na Slovensku, kde zůstal až do odchodu do Prahy na VŠE. V Poprade absolvoval čtyřleté gymnázium, během kterého stihnul jet na rok do Ameriky, kde odmaturoval a za rok odmaturoval také na Slovensku. Ohledně vysoké školy měl jasno, protože účetnictví a celkově ekonomii má v rodině. Proto teď studuje navazující magisterský program Finanční inženýrství na FFÚ VŠE a rychle se v tomto oboru našel. Má rád sport všeho druhu, ale hlavně lyžování.
Barbora Schererová
Barbora Schererová
Barbora pochází z Martina ležící ve strední části Slovenska. Studovala na Biligválnom gymnáziu Milana Hodžu v Sučanoch. S účetnictvím se poprvé střetla až při studiu na Fakultě financí a účetnictví na VŠE. Pro vstup do klubu se rozhodla protože se ráda angažuje ve věcech, které pomáhají ve vzdělávání a obohacují další lidi o zajímavé informace. Ve volném čase ráda zpívá, hraje na hudební nástroje, navštěvuje výstavy nebo kina. Ráda si přečte zajímavou knihu a zlepšuje svoje jazykové schopnosti ve francouzštině.
Michael Novák
Michael Novák
Michael pochází z Prahy 7 nedaleko Sparty. Studoval na Gymnáziu Jiřího-Gutha Jarkovského na Praze 1, kde se také po osmilétém studiu a mnohém rozmýšlení mezi konzervatoří a VŠE rozhodl, že se bude dále věnovat ekonomii – pro něj úplně novému tématu. Na VŠE si vybral Fakultu financí a účetnictví a nastoupil na program Finance. Ve volných chvílích hraje na klavír a příležitostně skládá hudbu, chodí s přáteli ven, plave, nebo se stará o svou kočku Aditu.
Veronika Zikmundová
Veronika Zikmundová
Veronika pochází z Prahy. V Praze také vystudovala obchodní akademii Dr. E. Beneše a již tam se u ní projevil zájem o účetnictví a jiné ekonomické předměty. V současnosti pracuje v oboru a studuje program Účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE. Ve volném čase ráda tráví čas s přáteli, maluje a nebrání se ani četbě nebo kulturním akcím.
Eva Luu
Eva Luu
Eva pochází z Domažlic. Cestu k účetnicví si našla již na střední škole, kdy si uvědomila, že by se mu chtěla věnovat i do budoucna. Volba VŠE pro ní byla jasná, stejně jako její účast v KPÚ. Na FFÚ studuje program Účetnictví a finanční řízení podniku. Ve volném čase ráda kouká na Netflix a chodí do fitka.
Jakub Venclík
Jakub Venclík
Kuba se narodil v Liberci, kde vystudoval obchodní akademii, a právě tam objevil svůj zájem o ekonomii, účetnictví a finance obecně. Výběr vysoké školy pro něj byl tedy jasný. Na VŠE studuje na FFÚ program Účetnictví a finanční řízení podniku. V současné době pracuje v oboru, a když se naskytne volná chvíle v kalendáři, tak rád tráví tento čas s přáteli, sportuje, cestuje, čte nebo poslouchá hudbu.
Jakub Vobořil
Jakub Vobořil
Jakub pochází z Mělníka. V Praze vystudoval ekonomické lyceum, kde objevil své nadšení pro účetnictví. Během studia se zúčastnil několika účetních soutěží. Další cesta na VŠE, konkrétně FFÚ, pro něj tedy byla jasnou volbou. Do budoucna by se chtěl vzdělávat i v oblasti zdanění. Ve volných chvílích rád tráví čas s přáteli, poslouchá hudbu a hraje počítačové hry. Na vše si s oblibou udělá tabulku.

Alumni

Filip UhelakPetr SedláčekAdéla FriedelováTomáš Brabec
Petr SedláčekAdéla FriedelováTomáš Brabec
Dominika ŠtěrbákováAneta HanselováMartin DvořákKristýna Hynková
Dominika ŠtěrbákováAneta HanselováMartin DvořákKristýna Hynková
Martina ZápotočnáIveta PlucarováIlona SpěvákováEva Tůmová
Martina ZápotočnáIveta PlucarováIlona SpěvákováEva Tůmová
Lucie FoglováIva DvořákováLukáš CimermanVeronika Buzková
Lucie FoglováIva DvořákováVeronika Buzková
Lucie NovákováJan TučekVladimír FormánekKlára Štefánková
Vladimir FormánekKlára Štefánková
Kristina SarukhanyanMartina DvořákováBarbora PastvováVeronika Repinská
Kristina Sarukhanyan Martina DvořákováBarbora PastvováVeronika Repinská
Adam ŽertLadislav OndráčekDominik StříbrnýAleš Malinský
Adam Žert
Ludvík MiškaLenka HajšmanováMartin HusákGabriela Horáková
Ludvík MiškaLenka HajšmanováMartin HusákGabriela Horáková